50szt podwójny otwór sprężynowy kabel zamki okrągłe, kuliste przełączniki zabezpieczające ruchome Шнурные zapięcia na zamki akcesoria do szycia

Nowy

zł11.83

Opis

Przedmiot ten stanowi opakowanie 50szt sprężynowych przycisków.Po prostu ściśnij razem, i zamek kabla może swobodnie poruszać się w górę i w dół.Po zwolnieniu napięcia włącza się, i zamek przewodu pozostaje na miejscu.

Doskonale nadają się one do użytku w sportowych spodniach lub толстовках, aby nie stracić koronki i nie dokręcić przewód.Może również służyć do wymiany utraconych lub brakujących ствольных zamków.Kolorowy zamek kabla można użyć do sznurowadeł butów, opakowań sznurowadeł, zamków do spodni i różnych akcesoriów do zastosowań zewnętrznych i sal fitness.Powszechnie używany do ściągacza, przechowalnia bagażu, odzieży, torebek buta.

Dane techniczne

- Kolor: jak pokazano na rysunku.

- Materiał: Nylon.

- Rozmiar: 1.7 * 1.7 * 1.6 zobacz

- Po prostu ściśnij razem, i zamek kabla może swobodnie poruszać się w górę i w dół.Po zwolnieniu napięcia włącza się, i zamek przewodu pozostaje na miejscu.

- Idealnie nadaje się do zastosowań w sportowych spodniach lub толстовках, aby nie stracić koronki i nie dokręcić przewód.

- Może również służyć do wymiany utraconych lub brakujących ствольных zamków.

- Kolorowy zamek kabla można użyć do sznurowadeł butów, opakowań sznurowadeł, zamków do spodni i różnych akcesoriów do zastosowań zewnętrznych i sal fitness.Powszechnie używany do ściągacza, przechowalnia bagażu, odzieży, torebek buta.

- Ciepły Wskazówka: Szanowny kliencie, ze względu na efekt oświetlenia, jasności monitorów, pomiar ręczny, itp., mogą istnieć pewne niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze między zdjęciem i aktualnym towarem.Mam szczerą nadzieję, że mnie zrozumiesz!Dziękuję!

List przewozowy

100 x DIY sprężynowe przyciski

Tagi: zatrzask ręcznego prasa, guzik do tkanin, sprężynowe guziki, szalik akcesoria do szycia, irf740, akcesoria do świąt bożego guzików-zatrzasków, biurowe kulkowe guziki, akcesoria do szycia, klips na pasek, led kordon.

Rodzaj handlu hurtowego No
Cechą Przyjazne dla środowiska
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Styl flatback
Dekoracja NIE
Typ Zestawu No
Typ Przycisku Zatrzaskująca Się Przycisk
Forma Przez CAŁY
Materiał Inne
Numer Modelu Przyciski wiosny DIY
Technika Naturalny Kolor

Napisz swoją opinię!

50szt podwójny otwór sprężynowy kabel zamki okrągłe, kuliste przełączniki zabezpieczające ruchome Шнурные zapięcia na zamki akcesoria do szycia

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty