650 ml uniwersalny próżniowy klej do naprawy opon suv samochód, motocykl, rower uszczelniacz do opon zestaw naprawczy płyn do naprawy opon klej do naprawy opon narzędzia

Nowy

zł44.03

450 ml uniwersalny próżniowy klej do naprawy opon suv samochód, motocykl, rower opony uszczelniacz naprawa płynu naprawy opon klej narzędzia do naprawy opon

Punkty kule: 1、łatwy w użyciu: klej do naprawy opon łatwy w użyciu, bez wymagań i narzędzi do домкратам.

2、wydajność kompresji: maksymalnie 6 mm luki mogą być tymczasowo usunięte.

3、uniwersalne zastosowanie: klej do naprawy opon nadaje się do wszystkich próżniowych opon i невакуумных opon.

4、szybkość naprawy: płyn do naprawy opon może naprawiać opony i nadmuchać ich kilku sekund.

5、chłodząc funkcja: po dodaniu płynu opony, Автошина będzie obniżona o 3-5 stopni pod ten sam jedzie warunki do tego aby zresetować автошину.

Opis:

Zakres stosowania: Ten klej do naprawy opon nadaje się do gumowych opon różnych małych pojazdów, samochodów, motocykli i rowerów.Służy do: 1. nie ma zapasowy opony 2. Niewygodne zmieniać opony 3. awaryjne czas, klej do opon jest łatwy w obsłudze, szczególnie dla grup kobiecych.

Cechy bezpieczeństwa: ten uszczelniacz do opon wykorzystuje niepalny gazowy materiał pędny R-134a w celu zapewnienia bezpieczeństwa opony po naprawie opon.W tym samym czasie, aby zapewnić bezpieczne przechowywanie produktu, ten uszczelniacz do opon wykorzystuje zbiornik wysokiego ciśnienia w celu zwiększenia bezpieczeństwa produktu.

Szerokie zastosowanie: 1. proszę dokładnie wstrząsnąć uszczelniacz opon przed użyciem. 2. Zamocować ogniwo uszczelniacz opon na zaworze opony, unieś pokrywę urządzenia i zacznij nadmuchać przełącznik obrotowy. 3. dopompuj opony zgodnie z regulowanym ciśnieniu w oponach, aż opona nie osiągnie nasycenie. 4. Po zakończeniu inflacji, proszę, jedź powoli w ciągu pięciu minut, aby улавливающий agent równomiernie rozłożone w wewnętrznej ścianie Opony i stworzył furtkę do naprawy folii ochronnej.

Dane techniczne:

Tytuł: uszczelniacz do pompowania opon 450 ml

Pojemność: 450 ml

Cechy: ten uszczelniacz do opon nadaje się do awaryjnego odsysania powietrza, gdy opony samochodu wycieka.Nie ma potrzeby demontować opony, żadne gniazdo nie są potrzebne, i tylko инфляционная płyn powinien być równomiernie jest podłączona do portu inflacji opon, a następnie wypełniona.Nadmuchiwane pułapka kończy się za jedną operację, a proces trwa zaledwie kilka minut, co jest szybkim i prostym w obsłudze.Ten zestaw naprawczy klej może rozwiązać problem przypadkowego wycieku opon w czasie rzeczywistym.

list przewozowy:

450 ml płynu do naprawy opon*1

• Wszystkie przedmioty zostaną wysłane w ciągu 2 dni ROBOCZYCH po dokonaniu płatności.• Wszystkie przedmioty zostaną wysłane pocztą, która zwykle zajmuje 15-35 dni, aby dotrzeć.• Międzynarodowa wysyłka wymaga bardziej skomplikowanych procedur dostawy (takich jak urząd celny obu krajów tranzytowych stacji, itp.), a także będzie zależeć od wielu czynników, takich jak święta, warunki pogodowe itp., Więc chyba trzeba więcej czasu, aby twoje towary dotarły do miejsca przeznaczenia.Dziękuję za zrozumienie w tej kwestii.• Cła importowe, podatek vat oraz wszelkie inne opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Termin Dostawy W Kraju(Za Pośrednictwem Poczty Авиапочту)

Płatność :

• Akceptujemy Alipay, West Union, TT, przelew bankowy , torebkę QIWI, WebMoney , wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.• Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia• Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności w ciągu 3 dni.

• Kontakt z klientami jest dla nas bardzo ważna.• Proszę, pozostaw na 1 minutę, aby skontaktować się z nami, zanim zostawisz złą opinię, rozwiążemy ten problem pozytywnie i dołożymy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni z• jeśli masz jakieś problemy z zakupu.Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Nasze godziny pracy : od 9:00 do 18:00 (GMT +8) od poniedziałku do piątku - od 8:30 do 12:30 (GMT +8) w sobotę i nasze biuro jest zamknięte w niedziele i święta (Chiny)przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w czasie wakacji nasze misje:1. Eksport państwu wysokiej jakości towary ze Wschodu w konkurencyjnej cenie.2. pracować z naszymi klientami ,aby zbudować swój biznes. 3. zmaksymalizować rentowność i konkurencyjność naszego międzynarodowego klienta.Proszę, przyjdź szybko i odwiedź nas ponownie!

Tagi: zestaw do naprawy opon bezdętkowych samochodów, stały uszczelniacz do opon, narzędzie ktm diag, automatyczne narzędzie, maszyna do buta opon, naprawa samochodów przebicia, naprawa opon, vacum vw tool, narzędzie do naprawy motocykli, uszczelniacz do opon.

Waga Produktu 520g
marka Ai CAR FUN
Rodzaj Materiału Uszczelniacz Do Pompowania Opon
Typ Towaru Narzędzia Do Naprawy Opon
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Ilość Towaru 450 ml

Napisz swoją opinię!

650 ml uniwersalny próżniowy klej do naprawy opon suv samochód, motocykl, rower uszczelniacz do opon zestaw naprawczy płyn do naprawy opon klej do naprawy opon narzędzia

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty