Korektor postawy pleców obojczyka wsparcie pleców korekta tyłu wyprostowane ramiona klamra, pasek z rzepem dla dorosłych dzieci

Nowy

zł17.46

Pięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście sześćdziesiąt cztery

58264

65419

65784

47647 uwaga:2 z tyłu wsparcia różnią się czasem dostawy, cena poniżej 5$ będzie wolniej, niż kochana,dziękuję!Korektor postawy pleców korekta wsparcia ключиц plecy wyprostowane ramiona klamra, pasek z rzepem dla dorosłych dzieci

Sposób zużycia

1, odpowiednio do szerokości ramienia, regulacja tył, aby założyć własną ciasnotę

2, po za tym podążać w kierunku, aby nieść

Środki ostrożności:

1) nie wybielać.

2) należy umyć ręcznie i wysuszyć w chłodnym miejscu

3) Nie należy używać suszarki do suszenia

4) podczas noszenia nie ciągnij zbyt mocno, aby uniknąć uszkodzenia produktu.

5) Nie można założyć na sen

6)nalegać na użyciu: stopniowo zmniejszaj связующую życie korygująca pasa i bezpośrednio pozbądźcie siły zewnętrznej korekcji postawy

Porady:

Rozmiar odpowiedni dla tłumu:

Wolny rozmiar:25 kg-55 kg

Duży rozmiar : 56 kg-85 kg

Materiał: materiał włóknisty, elastyczna taśma wykorzystuje nietoksyczny i nieszkodliwy TPU jako surowca, a także dodaje pomocnicze высокоэластичные dodatki do zwiększenia jej elastyczności.Dodaj wysokiej jakości skóry z tyłu na rzep

Szczegół: elektryczny inteligentny odczuwa os korektor

Funkcja:

Inteligentne wykrywanie: S ense kąt pochylenia pleców, wibracje dla alarmu, gdy kręgosłup zgina się z więcej niż 25°, uczy użytkownika rozwijać nawyk prawidłowej postawy, a nie zmuszać użytkownika wyprostować plecy.

Funkcje:

1. prawidłowa postawa

2. zmień kształt kręgosłupa

3. chroń wzrok

1. proszę, upewnij się, że twój adres w Unavoce-design.pl zgodny z adresem wysyłki przed dokonaniem płatności.

2.klienci, proszę zostawić nam swoje imię i nazwisko (w zasadzie obejmuje 3 słowa), co jest bardzo ważne, jeśli czasami nie można dostarczyć paczkę.

1. Wszystkie produkty znajdują się w standardowej opakowaniu, zazwyczaj używamy woreczku do pakowania produktów.:

2. Dokładnie sprawdzimy zamówienie i pakiet, aby upewnić się, że wszystko jest w dobrym stanie przed wysłaniem.

3. pakiety mogą być lekko uszkodzone podczas długotrwałego transportu, ale nie ma to wpływu na efekt naszych produktów ,proszę, nie martw się.

4. Jeśli chcesz, aby produkty były zapakowane idealnie (na przykład, do prezentów, itp.), skontaktuj się z nami, możemy wysłać paczkę ze specjalnym dodatkiem, aby uniknąć uszkodzenia, ale trzeba zapłacić pewną dodatkową opłatą.

Proszę kliknąć tutaj, aby płacić zbierać frachtu lub dodatkową opłatą.Dziękuję!

1.Wysyłamy zamówienie w 2-5 dniach roboczych, a do tego trzeba prawie 7-40 dni od Chin do ciebie. (różne kraje z różnych sposób dostawy, więc użyj różny czas, aby dostać towar)

2.As wiesz, czas dostawy zależy od firmy kurierskiej, linii powietrznej, zwyczaju i lokalnego urzędu pocztowego, więc nie możemy dokładnie kontrolować go.

3.Jeżeli przesyłka nie dotarła w oczekiwanym czasie, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, będziemy śledzić jej i przetwarzać razem z wami.

1 .Twoje zadowolenie i pozytywne opinie bardzo pomocne dla nas.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

2. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów, aby byli państwo zadowoleni.

Tagi: Alex i Ani, tylny pasek, lędźwiowy, korektor postu, ból w ramieniu, ból, Pasek Torby, męska postawa, opieki medycznej w domu, męskie ramię.

Materiał Inne
Duży rozmiar do masy 50-75kg
Funkcja 1 Prawidłowa postawa, otwarte ramię
Feature2 Pochyl się nad вибрационными końcówkami
Efekt Pielęgnacja Kości
Przedmiot Regulacja Górnej Części Pleców
Cechą rzep
Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka юнчи
Dowolny rozmiar do masy 30-50kg
Kolor Czarny/Biały
mądra tylna wsparcie garnitur dla wszystkich wagowych śmigieł
Funkcja 2 wygodny i oddychający
Numer Modelu Pas Wyszczuplający

Napisz swoją opinię!

Korektor postawy pleców obojczyka wsparcie pleców korekta tyłu wyprostowane ramiona klamra, pasek z rzepem dla dorosłych dzieci

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty