Nordic Resin Eagle Art Decor kinkiet nowoczesny Złote szkło led kinkiet Salon, Korytarz, ściana, balkon domowe oprawy Oprawy

Nowy

zł485.04

Dropshipping

Obsługa klienta · jeśli masz jakieś problemy z otrzymanymi przez ciebie pakietów,prosimy o kontakt z nami, zanim zrobisz cokolwiek innego. · · Proszę nie otwierać spór, przed skontaktowaniem się z nami! · Proszę nie otwierać spór, przed skontaktowaniem się z nami! · Proszę nie otwierać spór, przed skontaktowaniem się z nami! · · Spór rozstrzyga urzędnikiem Unavoce-design.pl.Platforma nie bardzo profesjonalnie radzi sobie z problemami produktu.Oni nie mogą pomóc rozwiązać swoje problemy idealnie,a do tego jest długi czas przetwarzania sporów.Proszę,zaufaj nam, jesteśmy w stanie zaoferować satysfakcjonujące rozwiązanie.

Dostaniesz więcej rabaty

Usługi dodatkowe: lampy i inne wyroby można nabyć w imieniu firmy.Proszę podać zdjęcia produktu i wymiary.

1: tryb wysyłki: DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS China Post:; globalne statki (za wyjątkiem niektórych krajów lub specjalnych odległych miejsc);

Jeśli kupujący wybiera rodzaj transportu, który nie nadaje się do pakowania, sprzedawca musi go zmienić.

2: Jeśli kupujący nie otrzymał towaru przez dłuższy czas, należy skontaktować się ze sprzedającym w terminie.Proszę, nie zaczynaj kłótni.

Sprzedawca przetwarza zamówienie za pierwszym razem.

3: zadania odprawy celnej: sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za importowane odprawa celna opakowania, kupujący zobowiązany jest oczyścić urząd celny.Klienci są zobowiązani ponieść cła.

Poniżej znajduje się zawiadomienie o ochronie praw i interesów klientów:

1: Jeśli kupujący otrzymuje pakiet jest awaria pakietu/defekt/nieprawidłowa tablica towarów, zrób zdjęcia produktu na czas, skontaktuj się ze sprzedawcą, aby po sprzedażowej obsługi zamówienia.

Dziękuję za współpracę.

Zapraszamy na zakupy.

Tagi: wystrój jest nowoczesny, банкирская lampa złoto, sypialnia z лампадой na ścianie, różdżka lekka nordic, kinkiety z obrazkami, lampa led, ściany boczne lampy, bambus ротанговый stół, led lua, prosty kinkiet ścienny.

Technika Zużyty szlifowanie
Numer Modelu ZXR 4.3
To Inteligentne Urządzenie No
Napięcie 90-260V
Typ Podstawowy E27
Dane techniczne Orzeł
Korzystanie z Wakacje
marka shui
Ilość źródeł światła > 20
Styl Europa
Czy Ściemniania No
Źródło Zasilania AC
Typ Przełącznika Przełącznik uchwyty
Typ Cienia Przezroczyste Szkło
Aplikacja Lobby
Dowód EMC
Rodzaj Mocowania Montaż Naścienny
Źródło Światła Lampy led
Strefa Oświetlenia >30 metrów kwadratowych
Typ Towaru Kinkiety
Gwarancją 3 lata
Materiał Obudowy Bakelit
Kierunek Cienia up
Materiał Żywica
Czy Żarówki W Komplecie TAK

Napisz swoją opinię!

Nordic Resin Eagle Art Decor kinkiet nowoczesny Złote szkło led kinkiet Salon, Korytarz, ściana, balkon domowe oprawy Oprawy

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty