6szt pióro pióra strusia kręgosłup z Биот modystka kapelusz przycinania dostawy B070

Nowy

zł59.81

L arge strusie pióra kręgosłupa z krótkim биотскими piórami skręcone i sklejone wzdłuż całego kręgosłupa, nadające się do przycinania kapeluszy lub фасцинаторов.

Długość: 20 cm~24 cale 50~60 cm (1 cm= 0,39 cala)

Ilość: 6szt

Dostępne są 4 kolory, które możesz wybrać : czarny,czarny/czerwony,kość słoniowa/czarny,wszystkie w kolorze kości słoniowej

♥ Ponieważ pióra są produktem naturalnym, zostaną wykryte drobne niedoskonałości.

Można mieszać kolory.Po prostu zostaw mi wiadomość. ♥ Szczegółowy Pokaz

#Czarne

#Kość Słoniowa +Czarny

# Czarny/Czerwony

# Cała Kość Słoniowa

Jak zapłacić: 1.bezpieczeństwo płatności: płatności Escrow service. 2.Pieniądze są zabezpieczone na rachunku Unavoce-design.pl, zrób potwierdzenie na Unavoce-design.pl i zwolnij pieniądze po otrzymaniu towaru. 3.proszę, upewnij się, że adres dostawy jest prawidłowy, zanim dokonasz płatności. 4. Jeśli potrzebujesz cen hurtowych, prosimy o kontakt z nami. 5.Kiedy złożyć zamówienie, należy potwierdzić rozmiar i kolor.Proszę, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia lub zostaw nam wiadomość.

A co z opłat celnych:

W większości przypadków kupujący nie musi płacić żadnych ceł, jeśli kupuje niewielką jakość.Nie ponosimy żadnej cła, sprawdź politykę celną w swoim własnym miejscu, na przykład we Włoszech i Holandii.Jeśli muszą płacić opłaty celne, to jest twój obowiązek wobec własnego kraju, kupujący powinien zrozumieć tę sytuację.

Temat sprzężenia zwrotnego : 1,Jeśli masz nasze produkty, a także zadowoleni z nimi, proszę o pomoc, daje nam pozytywną opinię.Będziemy ci bardzo wdzięczni za to. 2. Twoja opinia jest bardzo ważna dla nas, proszę, poświęć kilka minut, aby zostawić pozytywny komentarz, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.Również my zrobimy to samo dla ciebie jak najszybciej.Dziękuję. 3. proszę, nie wahaj się z nami skontaktować przed wyjazdem negatywny lub neutralny komentarz.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problem tak długo, aż będziesz zadowolony.

Tagi: Pióro, pióro strusia, wieczne модистка, pióro strusia, wykończenie piórami, futro opaska, azjatycka kapelusz, kapelusz z piór, czarne pióro, pióro strusia.

marka Лоулит
Materiał Pióro
Typ Patyczki Do Włosów
Typ Towaru Nakrycia głowy
Styl Nowość
Rodzaj Wzoru Twarda
Nazwa Działu Dorosły
Numer Modelu B070-6
Podłoga KOBIETY

Napisz swoją opinię!

6szt pióro pióra strusia kręgosłup z Биот modystka kapelusz przycinania dostawy B070

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty