Taktyczna Uchwyt Multitool Samoobrona Survival Broń Wyłącznik Awaryjny Okna Na Zewnątrz Wodoodporny Kompas Prezent Dla Osoby Podróży

Nowy

zł53.92

Dlaczego warto wybrać taktyczny uchwyt VSIDEA?

1.nasza taktyczna uchwyt może zapewnić więcej wspaniałych funkcji, które są zintegrowane w jeden uchwyt.W porównaniu z innymi taktycznymi uchwytami na rynku, nasz produkt jest bardziej zintegrowany i портативен. 2.Oprócz podstawowych zastosowań ogólnych taktycznych długopisy, takich jak: list, rozbijanie okien, nasza taktyczna uchwyt posiada również takie funkcje, jak: gwizdek, kompas, których nie ma w innych taktycznych uchwytów. 3.w porównaniu z plikami zestawów przetrwania i męskie prezenty na rynku, nasza taktyczna uchwyt jest bardziej konkretna, lżejsze i łatwiejsze do zniesienia. 4.zamiast bezpośredniego oddziaływania, jak inne taktyczne uchwyty, szkło włącznik i długopis misternie skonstruowane, aby połączyć się nawzajem, dobrze сохранившись, aby zapobiec przebicie na skórze lub ubraniu.

Nie planuję, aby mi grozi w sytuacji awaryjnej, ale planuję być przygotowanym przez cały czas.Dlatego każdy inteligentny obywatel powinien mieć przy sobie skuteczny i przydatny codzienny multitool.Ta taktyczna uchwyt jest przeznaczony do podwójnej pracy.Używaj go codziennie jako dodatkowej warstwy ochronnej w nagłych przypadkach!

Taktyczna uchwyt VSIDEA 8-in-1 to dobry wybór, aby być przygotowanym na wszystko.Ma on nie tylko funkcję e-maile, ale i wzmacnia pogotowia ratunkowego funkcję, takie jak: kompas, gwizdek.Kompas może wskazać kierunek dla człowieka, który się zgubił.Alarmowy gwizdek może przynieść nadzieję ludziom, potrzebującym zbawienia w sytuacjach awaryjnych.Kiedy ludzie rannych pieszych, oni też mogą dmuchać w gwizdki, wzywając na pomoc.Świst w gwizdek może być bardzo przydatny przy spotkaniu ze złoczyńcą, szczególnie dla kobiet, dzieci i osób starszych, itp. Również może przynieść więcej nadziei w krytycznych momentach.Funkcje te są rzadko używane w naszym codziennym życiu, ale mogą chronić ciebie i twojej ukochanej w czasie kryzysu.Wszystkie te siły są zintegrowane w taktyczny uchwyt, który można umieścić w torbie.

VSIDEA Tactical Pen Discreet | zawsze gotowy do kryzysu

Trudno przewidzieć, kiedy mamy do czynienia z kryzysem.Ostrożne przygotowanie do każdej awaryjnej naprawdę ma znaczenie.Ale chodzić z pełnym zestawem przetrwania wydaje się nieodpowiednie dla naszego codziennego życia?

Fajne i wyjątkowe prezenty dla mężczyzn: nasze produkty sprawiają, że najlepsze prezenty dla taty.Także sprawia, że doskonałe prezenty na Dzień Фархера, prezenty na urodziny, prezent na Walentynki, prezent na boże Narodzenie, studniówki prezenty, prezenty jubileuszowe lub po prostu dlatego, że jest!Taty prezenty od córki szczególnie cenione, podaruj tacie to, że będzie kochać!

Prezenty dla mężczyzn: fajne prezenty dla mężczyzn tato, prezenty na Dzień ojca dla taty mężczyźni ojciec, przyjaciel, brat, mąż i nawet ma się już wszystko.Podłoże do hodowli, akcesoria dar dla dorastających chłopców lub rodziny, męskie pomysły na prezenty na boże Narodzenie i urodziny

Tagi: Narzędzie wielofunkcyjne przetrwania, ładny nóż, policja ochronne broń, pałka teleskopowa, nóż przetrwania mężczyźni, multitool, multitool, kompas dla turystyki, рематес na świeżym powietrzu, nóż rzemieślniczy.

Rozmiar M
Typ Kieszonkowe, Мультиинструменты
marka всидея
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz swoją opinię!

Taktyczna Uchwyt Multitool Samoobrona Survival Broń Wyłącznik Awaryjny Okna Na Zewnątrz Wodoodporny Kompas Prezent Dla Osoby Podróży

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty