HSABAT 3000mAh Battery Use for iphone 4S for iphone4s for iphone4gs for iphone 4gs parcel within tools and Sticker

Nowy

zł41.04

Opis:

1. akumulator litowo-jonowy

2. Napięcie: 3,8 W

3. Pojemność: 3000mAh

4. Użyj do:iphone 4s

Wysyłka

1. Wysyłamy towar w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności.Jeśli płatność nie jest dostępny, zamówienie zostanie automatycznie zamknięty.

2. proszę, upewnij się, że wypełniłeś wszystkie szczegóły, takie jak imię i nazwisko osoby kontaktowej, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania informacji o swoim kupującym.

3. śledząc informacje będą wyświetlane przez 3-10 dni po tym jak sprzedawca wyśle szczegóły, można śledzić przesyłkę na stronie internetowej: www.17track.net/en wysyłamy wszystkie produkty online z numerem śledzenia.

4. Czasami z powodu warunków pogodowych lub siły wyższej czynników transport idzie powoli, termin dostawy zostanie przedłużony

Zwroty i gwarancja

1. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, dlatego też, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz wymienić towar w ciągu jednego tygodnia, i należy skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin po otrzymaniu zamówienia.

2. koszt wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi i kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty zwrotu i ponownej wysyłki.

3. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie, w tym pudełka i akcesoria.Męskie wady nie są gwarantowane, takie jak złamane, porysowana i tak dalej.

4. dla jakichkolwiek towarów, prosimy, prześlij EMS lub lokalnej poczty elektronicznej rejestracji mail, kiedy wrócisz.

5. Jeśli kupujący otrzymuje uszkodzonych części, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 48 godzin, aby zapewnić solidne dowody, takie jak zdjęcia, wideo, możemy rozwiązać to jak najszybciej.

Opinie

1. Swoje wczesne potwierdzenie będzie wysoko ocenione.

2. Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz jest dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.To zajmuje tylko 1 minutę, ta 1 minuta jest dla nas niezwykle ważne.

3. proszę, skontaktuj się z nami przed zarodnikami lub pozostawienie jakiejkolwiek negatywnej lub neutralnej opinii.Będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszystkie problemy.Dziękuję za zrozumienie!

Tagi: bateria iphone4, bateria iphone7, Bank energii 3000mah, prezent naklejka, etykieta, komora baterii iphon 6, Bateria 4s, 4 akumulator, samoprzylepna etykieta, naklejka dziękuję za zamówienie.

Numer Modelu dla iphone 4S
Oryginał czy nie Kompatybilny
Certyfikat Jakości ROHS
marka ХСАБАТ
Pojemność baterii(mah) 2801mAh-3500mAh
Kompatybilny Marka Apple iPhone

Napisz swoją opinię!

HSABAT 3000mAh Battery Use for iphone 4S for iphone4s for iphone4gs for iphone 4gs parcel within tools and Sticker

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty