Xiaomi M365 przedni widelec zawieszenie MIJIA 1S PRO amortyzator Ninebot MAX G30 skutery amortyzator absorpcji DIY Upgrade akcesoria

Nowy

zł71.18

Dla Xiaomi M365 amortyzator Mijia S1 Pro przedni widelec zawieszenie Ninebot Max G30 skuter tłumik DIY Upgrade części akcesoria

Cechy:

Dla M365 i PRO, S1, Max G30 skuter elektryczny.

Wysokiej jakości высокоплотная stal.

Zwiększa komfort podczas jazdy konno .

Instalacja jest prosta i łatwa.

Zmniejszyć szok.

Dane techniczne:

Materiał: stal

Kolor: czarny

Rozmiar: 400 * 140 * 80 mm (należy na podstawie rzeczywistej towaru)

Waga: 1700 g (proszę, na podstawie rzeczywistej towaru)

Opakowanie waga: 1800 g / 4,63 funta

Listę Pakietów:

1 * Zmodyfikowana Демпфирующая Przedni Widelec

To tylko widelec zawieszenia, nie zawierająca skuter!!!

Uwagi:

W krajach przeznaczenia mogą być pobierane opłaty, zależne od lokalnej polityki celnej.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji przez 7 dni nie zostanie uznany za używany, a my nie przyjmiemy zwrotu lub wymiany.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki ponosi kupujący.Zwrócona przesyłka powinna być ПРЕДОПЛАЧЕНА; nie przyjmujemy żadnych przesyłek bez przedpłaty kosztów wysyłki.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu.I kupujący musi podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój PO#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę płatności po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów, dołączonych do zestawu, po tym, jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję na Unavoce-design.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Jeśli chcesz zwrócić towar, proszę, podaj swój identyfikator Unavoce-design.pl, adres e-mail, numer kontaktowy, przyczynę zwrotu i dowód.Przedmiot musi być nowy i nieuszkodzony, aby można go było sprzedać ponownie.Do kosztów wysyłki stosujemy się do poniższych zasad.

PRZYCZYNY РЕТУРЕНА

KOSZT ZWROTU

KOSZT PONOWNEGO WYSŁANIA

UWAGI

Co do kosztów wysyłki przez sprzedającego zwracanego towaru musi być zapłacona za koszt wysyłki.Koszt wysyłki zostanie zwrócony nabywcy z odbiorem towaru.Proszę, wybierz zwykły sposób dostawy dla przesyłki zwrotnej.

Niewłaściwy Przedmiot

Sprzedawca

Sprzedawca

Kupujący nie podoba uzyskany towar

Kupujący

Kupujący

Zły rozmiar

Kupujący

Kupujący

Różnica w kolorze, drobne ślady szalik i inne niespełniających problemy

Kupujący

Kupujący

Przed wysłaniem towaru zawsze ściśle sprawdzić jego jakość, aby uniknąć problemów z jakością.Jakość zawsze wiąże się z ceną, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość w cenie.Ale nie porównuj jakości najlepszej ceny z niską ceną.

Dążymy do poprawy naszych usług.Twoja opinia jest dla nas ważna.Proszę, zostaw komentarz, aby powiadomić nas o tym, że towar został odebrany, a my, z kolei, odpowiemy opinię na temat transakcji.Z jakiegokolwiek powodu, dla którego masz zamiar zostawić nam negatywny komentarz, skontaktuj się z nami, zanim pozwolić nam pomóc.

Tagi: xiaomi scooter essential electric, Mi skuter, tylne zawieszenie m365, zestaw mijia 1s, Skuter o mocy 1200 W, mijia xiaomi, es2 ninebot, silnikowy девятибот, Кадимоне, g30 ninebot.

marka ФИНЕОНЕ
Kolor Czarny
Typ zawieszenie xiaomi m365
Nazwa kolej widelec m365
Materil STAL
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu zawieszenie xiaomi m365

Napisz swoją opinię!

Xiaomi M365 przedni widelec zawieszenie MIJIA 1S PRO amortyzator Ninebot MAX G30 skutery amortyzator absorpcji DIY Upgrade akcesoria

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty