Nowy i oryginalny, gwarancja 90 dni K229A4001

Nowy

zł185.96

Jesteśmy profesjonalnym agentem sprzedaży marek SCR, korzyści cenowej, mając nadzieję na długoterminową współpracę z wami, musimy zrobić z ciebie zadowolony

Nr 1: Temat Informacji Dotyczących Płatności

Akceptujemy usługę escrow.

Nr 2: O Celnych Cłach I Opłatach Za Obsługę Ładunków:

Dla wszystkich zamówień klienta, nie pobieramy opłaty za transfer, nawet 1 szt. część.

Po części przyjeżdżają na swój lokalny zwyczaj, jeśli z nich była взимана celna cło, nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie cła lub podatku na import.

Nr 3: Pełna Informacja O Wysyłce:

Wyślemy twoje towary w ciągu 1-5 dni roboczych, po tym, jak płatność zostanie oczyszczona.

Standardowa wysyłka za pomocą międzynarodową Авиапочту,szczegóły koszty z Chin i ono bierze 7-14 dni roboczych (2-3 tygodnie), aby uzyskać dla najwięcej obszarów.

Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu 30 dni roboczych (5 tygodni), prosimy o kontakt z nami w celu zbadania sprawy.(Brazylia.Włochy. 5~8 tygodni)

Nr 4: O Sprzężenie Zwrotne:

Staramy się dotrzeć do oceny 5 gwiazdek dla każdej transakcji.proszę, nie spiesz się, aby zostawić jakieś negatywne opinie!!!.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

Tagi: k229a06, energetyczna zawieszenie, bikini pływak, klips do paska nóż, CBT electro, Jedwabny kaftan, sukienka na ramiączkach z głębokim dekoltem, wiszące Kwant, okład bioder, Sprzęt audio 5.1.

Pakiet TAK
Częstotliwość Inne
Numer Modelu k229a4001
Skorzystaj z Uniwersalny
marka IAIC
Sieć Bezprzewodowa Sterowanie Na Kablu
Kanał 1

Napisz swoją opinię!

Nowy i oryginalny, gwarancja 90 dni K229A4001

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty