Auto Body Sport Stripes Decor Winylowe Naklejki Naklejki-Mercedes Benz V Class, Vito Motorhome Camper-Van Car Styling

Nowy

zł145.04

Racing Sport Stripes Car Door Side Skirt Sticker For Volkswagen-VW T-ROC R line Auto Body Decor winylowe naklejki Auto Body Sport Stripes Decor nalepki naklejki dla Mercedes Benz V Class, Vito Motorhome Camper Van stylizacja samochodów

Opis : 100% Nowy (nigdy nie był używany i nie został zamontowany) MATERIAŁ : Wykonana z wysokiej jakości naklejki winylowe KK [ żywotność produktu do 2 lat na pojeździe ] naklejka pochodzi z przezroczystą nakładką przesuwu papieru pakiet zawiera : 1 zestaw / obie strony Uwaga : etykiety powinny być przycięte podczas instalacji.Zalecamy, aby kalkomanie zostały zamontowane przez profesjonalistów.Kroki instalacji : na powierzchni naklejki może być bańka , co jest zjawiskiem normalnym, nie wpłynie na naklejkę. 1.koniecznie należy oczyścić i osuszyć miejsce klejenia. 2.oderwij część lub wszystkie naklejki,najlepiej odrywać od tyłu powoli, 3.na samoprzylepne naklejki można posypać trochę wody, zmniejszając lepkość naklejek, lepiej poruszać naklejki) instalacja naklejek 30 CM lub mniej, zalecamy suchej pasty.Ponad 30 cm instalacji samochodowych naklejek, zalecamy wilgotnej pastę. 4.stałej pozycji, z jednego kierunku za pomocą karty płatniczej lub innego sztywnego papieru z wody i powietrza,5.następnie ręką tłumić powoli рвущуюся folię transferową. 6.Po pasty niedobrze być narażone na działanie promieni słonecznych lub prania w ciągu 48 godzin. 7.zalecane dla początkujących profesjonalnych salonów samochodowych urody mocowanie.

Zasady Zwrotu Kosztów 1. Prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą polityką zwrotów przed złożeniem zamówienia. 2 .refundacja nie będzie dopuszczalny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.Żaden wniosek nie może być złożony w ciągu 14 dni od daty dostawy przesyłki.proszę, skontaktuj się z nami natychmiast.jeśli masz jakieś problemy z produktem. 3. tylko wadliwy i niewłaściwy towar zostanie wymieniony, proszę podać wyraźne zdjęcia towaru, który otrzymałeś, abyśmy mogli zrobić proces wymiany. 4. Szczególnie polecamy profesjonalną instalację dla wszystkich produktów, instrukcje montażu nie są zawarte w niektóre produkty.jeśli towar zgłoszony jako nie nadaje, wymagane jest profesjonalne dowód. 5. uwaga : proszę uważnie sprawdzić produkty pod oczami przewoźnika w dniu przyjazdu, uszkodzona żadna reklamacja nie zostanie zrealizowana w ciągu 3 dni od daty dostawy.jeśli towar zostanie znaleziony uszkodzonym w dniu przyjazdu, zrezygnuj podpisać go i zrobić zdjęcie problem, my podamy reklamacji o uszkodzeniu w firmę transportową.Po tym, jak wniosek zostanie zatwierdzony, my ponownie wyślemy nową reklamację kupującego. 6. kupujący ponosi odpowiedzialność za zwrot opłat za dostawy w każdym przypadku, wysyłka, odbiór opłaty nie podlegają zwrotowi w razie zwrotu.

Skontaktuj się z nami, Dziękujemy za twój czas, jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

my odpowiemy jak najszybciej.dziękuję.

Opinie mam nadzieję, że masz szczęśliwy czas zakupów w naszym sklepie.i możesz podzielić się z nami.Nie wahaj się zostawić komentarz, twój pozytywny komentarz będzie dla nas największą nagrodą.Jeśli masz jakieś opinie, proszę nie wahaj się skontaktować z nami, dziękuję.

Tagi: okno karawany, w639, winylowy camper, express-samochód dostawczy, lekki karawana, Vito, vito w639, w447 v klasa powietrza, kemping caravan, Караванная część.

Wysokość Produktu 0inch
Wyścigi Sportowy Styl TAK
Umieszczenie Naklejki Drzwi i linia talii
Projekt Słowa
Model Oem
Naklejki dekoracyjne przedniego zderzaka TAK
Akcesoria samochodowe TAK
Opakowanie Nie Pakuje
Wodoodporna naklejka TAK
Spersonalizowane Naklejki TAK
marka OwakeSped
Kategoria Naklejki
Kolor Może być подгоняно
Długość Produktu 0cm
Rodzaj Materiału KK
Szerokość Produktu 0cm
Typ Samoprzylepna Naklejka
Typ Towaru Naklejki
Średnica Produktu 0inch
Modyfikacja nadwozia TAK
Naklejka wydajności TAK
Nazwa Modelu SPR-471
Typ Naklejki Kreatywne Naklejki
Motoryzacja indywidualna naklejka TAK
Nie ucierpiała maszyna TAK
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz swoją opinię!

Auto Body Sport Stripes Decor Winylowe Naklejki Naklejki-Mercedes Benz V Class, Vito Motorhome Camper-Van Car Styling

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty