1 szt. Pet pies kot zabawki elektryczny Bóbr łasica zabawka toczenia skakać balony zabawki dla psów puppy śmieszne psy poruszające się zabawki materiały losowy

Nowy

zł13.31

Opis produktu:

Typ Elementu:Zabawki Dla Zwierząt Domowych

Rodzaj Zabawki:Piłka Zabawka

Materiał:Plastik

Średnica(kulka):8 cm/3,14"

Długość(plusz):21 cm/8.26";

Bateria(brak w zestawie):2*baterie AAA (nie dołączone w zestawie)

Cechy:

1. bateria: ta zabawka zasilana jest z 2 sztuk baterii typu AA i nie zawiera baterii, więc trzeba się na to przygotować.

2. NoteL kolor kuli i pióra są różne i są przypadkowe do dostawy, i nie mogą być wybrane, dlatego, proszę, nie kupuj, jeśli jesteś ostrożny.

3. Najpierw odłącz piłkę od środka włóż dwie baterie typu AA do baterii pocztowej zgodnie z dodatnim i ujemnym polaków, otwórz przełącznik, a następnie zamknij pokrywę. (Uwaga: bateria powinna być ustawiona w przeciwnym kierunku, a nie wprowadzony w błąd jej sprężyną) lewy biegun dodatni musi być skierowany na zewnątrz, a prawy biegun ujemny-na zewnątrz.

4. przy grze w wodzie lepiej nie spędzać zbyt dużo czasu (właściwe pół godziny), tak jak piłka może zbyt długo być zanurzony w wodzie.

5. gdy przełącznik jest włączony, piłka zostanie automatycznie toczyć się nieregularnie, co może przyciągnąć kota, aby grać i kochać ją.

6. Kiedy nie grasz, wlać wodę w zabawki piłkę, wyjmij baterię i osuszyć ją w suchym miejscu.

7. zabawka z piłką można grać zarówno w wodzie, jak i na podłodze, oszczędzać energię i zrobić ją wodoodporną.

Pakiet Zawiera:

1 x piłka zabawka (przypadkowo)

Uwagi:

1. Proszę, pozwól 1-3 cm różnicy ze względu na pomiar ręczny i 3-5 g Dla różnicy między różnymi kolorami.

2. z powodu różnicy w ekranie kolor może się nieco różnić od tego, co można się spodziewać, proszę, pozwól mu.

3. 1,00 cm=0,39"

Tagi: toczenia piłki psy, gry elektryczne psy, psie akcesoria samochodowe, bouncing ball zabawka pies, hd laptop ssd, szydełkowe zabawki dla zwierząt domowych, psi holownik, psi pociąg, piłka pies, drewniana podłoga, równie potężny co casterly balon.

Typ Zestawu TAK
Typ Psy
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał Plastik
Rodzaj Zabawek Interaktywne Zabawki

Napisz swoją opinię!

1 szt. Pet pies kot zabawki elektryczny Bóbr łasica zabawka toczenia skakać balony zabawki dla psów puppy śmieszne psy poruszające się zabawki materiały losowy

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty