Wilkinson Electric Guitar Fixed Bridge String through Bridge Steg Tailpiece string spacing 10.5 mm WOF01 Gold

Nowy

zł31.89

Most wykonany jest OEM-fabryki w Chinach na licencji Travisa Wilkinsona, należy do "serii M", to nie fake, nie fake produktów.Chromowana płyta i niklu siodła informacje o kliencie 1.zdjęcia produktu w ciągu siedmiu dni od daty wysyłki, proszę, upewnij się, że adres dostawy jest poprawna.Nasze produkty nowe produkty, tam będą pracować jakość personelu i ilość przed przystąpieniem do wysyłki, proszę klienci na lekkości. 2. Porcelanowa poczta lotnicza poczta: 15-60 dni roboczych 3.Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu obiecanego przez nas czas dostawy, towar może zostać utracony.!!możesz złożyć spór, a my zwrócimy ci pieniądze po sprawdzeniu. 4.Przywiązujemy dużą wagę do każdego z twojej sprawiedliwej oceny, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, prosimy, daj pochwałę, aby zachęcić nas, bylibyśmy bardzo wdzięczni.Jeśli masz jakieś żale, prosimy o kontakt z nami, uważam, że wszelkie uzasadnione problemy możemy szybko rozwiązać, proszę, nie spiesz się, aby dać nam złą opinię.

5.cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Tagi: Mike ' a tumblr, czujnik złota, Wilkinson, Bridge Wilkinson Gold, fix bridge guitar, przetworniki gitarowe gybson, Bridge gitara хардтейл, złoty gitarowy Bridge уилксона, tuner Wilkinson, пикгард.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ przednia
Numer Modelu WOF01

Napisz swoją opinię!

Wilkinson Electric Guitar Fixed Bridge String through Bridge Steg Tailpiece string spacing 10.5 mm WOF01 Gold

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty