HAWARD Safety Razor męskie motyl maszynka klasyczna ręczna maszynka do golenia i depilacji kobiet, stop cynku czarna klamka 10 ostrzy

Nowy

zł25.95

Ciesz się twoim bliskim goleniem jeszcze z naszej pięknej brzytwa bez odpadów.Nowoczesny, elegancki i trwały, z silnym naciskiem na zmniejszenie naszego zbiorowego oddziaływania na środowisko, można cieszyć się najbardziej gładka, bez podrażnień goleniem w swoim życiu, za pomocą najpiękniejsze żyletkę na rynku.W zestawie z każdej brzytwy idzie się 10 sztuk wymiennych бритвенного ostrza, które trwa około 70 golenia (5-7 golenia na ostrze).

Włączone:

- 1x ekologiczna maszynka do golenia

- 10 x wymienne listków ostrzy

Opracowany dla praktyczności i trwałości, ta maszynka pomoże ci usunąć plastik z twojego życia i pomóc naszej planecie.

Z czego wykonane są nasze bezpieczne maszynki do golenia?

Nasze golarki są wykonane ze stopu mosiężnego (składającego się z mosiądzu i cynku).Wybraliśmy ten materiał ze względu na jego trwałość i odporność na korozję.Jeśli za nimi prawidłowo dbać, mogą służyć całe życie!

Kolor maszynki pochodzi od galwanicznej powłoki, co oznacza, że nie jest pomalowany w kolor, więc nie będzie mijać się z czasem lub сколоться.

Po co przechodzić na bezpieczne maszynki do golenia?

Każdego roku wyrzuca się ponad 2 miliardów listków ostrzy.Co sprawia, że te statystyki są jeszcze gorsze, to to, że nowoczesne wkłady do golenia, wykonane z takiej ilości gumy i tworzyw sztucznych, co ich po prostu nie można przerobić.Tak, że aż ci się podoba najbardziej gładkie, wolne od podrażnień goleniem w swoim życiu, bądź spokojny, wiedząc, że nie należy wprowadzać swój wkład w te statystyki.

Jak bezpieczne maszynki pomagają zapobiegać wrastające włosy?

Nowoczesne maszynki do golenia z kilkoma ostrzami powodują wrastające włosy, szarpie i szarpie włosy, zanim w końcu przeciąć mieszków włosowych na poziomie skóry.W miarę wzrostu włosów wiele z mieszków włosowych stają się вросшими.Nie dotyczy to bezpieczne бритвам, które łagodnie suną po skórze i cią mieszki włosowe na poziomie skóry, zapewniając państwu najbardziej dokładne golenie w swoim życiu.

Maszynka do golenia i porównywanie kosztów nowoczesne maszynki do golenia

Cena naszych maszynkach do golenia naprawdę jest odzwierciedleniem ich jakości.Geniusz nowoczesnych listków firm polega na tym, że robią strata na rączce maszynki do golenia i czerpią ogromne zyski na wymiennych ostrzach.W ten sposób, choć nowoczesne żyletki wydaje tanie w porównaniu z nimi, z czasem i oni w końcu kosztują bardzo drogo.W porównaniu z nowoczesnymi многолопастными картриджными głowicami kosztuje około 3 dolarów za głowę, nasza maszynka do golenia wykorzystuje tradycyjne dwustronne ostrza, które kosztują zaledwie około 20 centów-około 15 razy taniej, niż współczesny odpowiednik.Co jeszcze można kochać!

Tagi: maszynka do golenia z podwójnym ostrzem, 100 dolarów portfel, golenie brzytwą yaki, golarka do twarzy kobiet, лезвийная brzytwa, ekologiczna brzytwa, maszynka do golenia, klasyczne golenie, brzytwa, brzytwa yaki.

Typ Golarki Maszynka do golenia/ręczna maszynka do golenia/motyl brzytwa
Podłoga Męski
Numer Modelu 778-Czarna Rączka
ilość ostrzy 10 Szt./Lot
Materiał stop cynkowy
marka HAWARDRAZOR
Opakowanie 1 Maszynka Do Golenia+ 10 Ostrzy
Typ Towaru brzytwa
Materiał Golenia Głowy stop cynkowy
Materiał Uchwytu Maszynki Do Golenia stop cynkowy
Ostrze Maszynki Do Golenia Ostrze z podwójną krawędzią
Kolor Czarny
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ Zasilania NIE
Rozmiar Razor
Materiał Ostrza stal nierdzewna
Skorzystaj z Pachy

Napisz swoją opinię!

HAWARD Safety Razor męskie motyl maszynka klasyczna ręczna maszynka do golenia i depilacji kobiet, stop cynku czarna klamka 10 ostrzy

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty